February 2012

21st february - Tuesday

22. february 2012 at 0:38 Lima
Dobrý večer slečny,
promiňte, že sem se dlouho neozvala, ale máme prázdniny tak furt někde lítám. V podstatě nic nového nemám, s Miláčkem je to ůplně nejůžasnější. Já bych s ním byla pořád, kdyby to šlo. Na Valentýna mi dal stříbrnou řetázku se srdíčkem :)
Teď se mám fajn no a za ten týden, co sem tu nebyla, šlo kilo a půl pryč. Sem moc ráda, protože sem se vůbec nehlídala. Když sem si dnes stoupla na váhu, čekala sem tak 70 kilo. Ale je tam 66,5 .. na to, kolik sem toho jedla. Kdyby to tak bylo každý týden..o kilo a půl míň ach :) Chtěla sem teď jít do lednice a pořádně se nažrat, ale ta váha mě potešila tak, že mě i přešel hlad :)
Holky, držte se, do léta musíme být hubené, co nejvíc to jde.
Good Night, Lima


15th february - Wednesday

15. february 2012 at 22:38 Lima
Miláčci moji,
dneska jsem to nejvíc dojebkala. Mněli jsme menší třídní oslavu a bylo tam jídlo a já jedla. Pohyb nebyl skoro žádnej, stydím se moc. Sklamala jsem vás, ale nejvíc sebe. Víte, děláte něco pro svůj sen, daří se vám a pak přijde den, kdy to poserete a pak se nemůžete vrátit do vašeho hubnoucího režimu. Mně se to už stalo a bojím se, že se to stane znovu. Ne, nesmí se to stát, už nikdy. Zítra to zvládnu, budu cvičit a dám si jen na oběd rýži. Musím to dokázat :/
Jídelníček vám ani nebudu psát, už si přesně nepamatuji, co jsem snědla. Pohyb taky nestojí za řeč. Já jsem ubohá tlusťoška, jen z dálky můžu obdivovat ty krásné thinspa :/ Zachvíli se zhnusím i Miláčkovi, nechápu, jak se mu můžu líbit.
Nechutná A Nenažraná, Lima

S jídlem tohle nikdy nebude skutečnost..tak nežer Limo :/

14th february - Tuesday ♥

14. february 2012 at 15:44 Lima
Hey ladies,
včera mně vytočil net. Mněla sem už skoro napsaný článek, a najednou mi vypadnul signál, takže se mi všechno smazalo. Ach jo, no nevadí. Tak napíšu jen v skratce můj včerejšek. Přišla jsem ze školy, cvičila jsem, šla jsem ven s Miláčkem a pak sem zase cvičila.

Jídelníček 13th february - Monday
08.45 : chleba + plátek papriky
09.40 : banán
12.30 : plátek masa, bramborová kaša (tři polévkové lžíce)
16.00 : káva s mlékem

Pohyb: 130 sed-lehů, 130 posilování nohou, 60 zadek, 60 ruce, 10 minut běh na místě
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
A dnešek je zatím super. Ve škole nuda, ale pak jsem šla s kámoškou vybrat něco malého pro Miláčka. Nikdy sem neslavila Valentýn (možná proto, že jsem každý rok byla sama), takže jsem nevěděla, co koupit. Nakonec jsem se rozhodla pro Rafaelo převázané červenou stuhou a lízátko ve tvaru srdce s nápisem Chci tě. Nevím, či je to správná volba, vážně sem to nikdy neslavila :)
No a teď si uvařím kávu a půjdu cvičit. S Miláčkem bohužel Valentýna oslavíme až v pátek, ale budeme mít zase víc času ;)
Happy Valentine's Day, Lima

Jídelníček
08.45 : rohlík, tři kolečka salámu + plátek papriky
10.40 : banán
12.30 : rajčatová omáčka + 2 knedlíky
16.00 : káva s mlékem

Pohyb: 60 ruce, 60 zadek, 10 minut aerobik


12th february - Sunday

12. february 2012 at 15:24 Lima
Krásný slunečný den,
dneska sem si trochu polenošila. Miláček mi napsal, že se mi hrozně omlouvá a chce jít dnes se mnou ven. Do té doby si musím stihnout zacvičit a osprchovat se. Myslím, že to bude dobrý. On mě miluje a ví, že udělal chybu.
Jídelníček je takový všelijaký, ale o víkendu sem zhubla 2 kila. Juchuu :) Musí to jít dolů co nejdřív,cítím se mnohem líp, když vím, že hubnu. Bojím se jen, že přes týden to zase naberu.
Be Strong, Lima
Jídelníček
13.00 : kuřecí polévka, plátek kuřecího masa + hlávkový salát (lžíce kaše)
17.30 : kakao + dva kousky bábovky
(tak sem si dopřála)

Pohyb: zumba, 50 sed-lehů


11th february - Saturday

11. february 2012 at 12:57 Lima
Dobrý den slečny,
pro mě není dobrý. Včera sme byli na diskotéce,skvěle sem se bavila. Jenže pak se se mnou Miláček nebavil. No a když sem se ho zeptala co mu je, jen řekl: ,,Bjež, je konec." Prý proto, že sem tancovala s klukama (přitom to byli jenom spolužáci). Sem nasraná, smutná, nevím, co mám dělat.
Já ani nevím, co mám vlastně psát. Nevím co bude, já chci být s ním. No, vždicky nedostaneme to, po čem toužíme.
Life Is Hard, Lima
Jídelníček 10th february - Friday
08.45 : chleba +1/2 rajčete, 1/2 papriky
12.30 : jablko
13.20 : těstoviny + plátek masa
14.00 : káva s mlékem

Pohyb: 3,5h tanec (diskotéka)

Jídelníček dnes
11.15 : přesnídávka (broskev)
13.00 : česneková polévka, kuřecí plátek na žampionech + rýže
18.15 : spaghetti zapečené se sýrem + ketchup (hot)


9th february - Thursday

9. february 2012 at 16:36 Lima
Ahoj kočky moje,
tak nakonec sem dneska neměla ovocno-jogurtový den, jak sem plánovala. Jedla sem víc, než sem chtěla, ale nebylo to nejhorší, snad. Jdu ještě cvičit, no a dneska konečně po dlouhé době sem si zapálila. Škoda, že až večer, protože sem si všimla, že v dny, kdy kouřím, nemám takový hlad. Proto o víkendech jím míň než v týdnu. V týdnu totiž není tolik času :/
Jdu zachvíli ven s Miláčkem ♥, těším se na něho. Dneska mi zase psal P., ať přijdu k němu. No, on se nikdy nezmění. Sem tak ráda, že sem v ůterí nešla za ním na písknutí. Mám Miláčka a P. mi za to opravdu nestojí :)
Jdu si dát něco ze zumby a sed-lehy, tak se mějte hezky a ať se vám daří :)
Take More Exercices, Lima
Jídelníček
08.45 : rohlík, plátek papriky
10.40 :banán
12.30 : pečený brambor + kuřecí po mexicku
13.00 : jogurt (jahoda)
16.00 : káva s mlékem

Pohyb: Zumba, 100 sed-lehů


8th february - Wednesday

8. february 2012 at 19:38 Lima
Dobrý večer lásky,
dneska to bylo děsný, opravdu. Hrozně se stydím za to, co sem udělala. Jedla sem, jedla, a vůbec sem nepřemýšlela, co dělám. Musím to napravit, dostat ze do nějakého režimu, získat opět silnou vůli. Je to jen a jen na mně, jak budu vypadat. A já chci vypadat nádherně, křehce, jako lehká panenka. Ne jako tlusté nenažrané prase :/ Tak to už pochop ty hnusné tělo, nauč se milovat hlad!!! Já tě to naučím..
Ve škole byl taky frmol, dnes sem konečně mněla volnější odpoledne. No jo, ale svůj čas sem využila ůplně dokonale, jídlem. Ani sem se neopovážila zvednout svůj tlustý zadek a něco dělat. Takže to taky du zachvilku napravit. Nenávidím se, jak můžu byt tak líná?! Chcu hubnout a já se napchávám a sedím na prdeli. Konec, takhle to dál nepujde.
Zítra bude asi ovocno-jogurtový den a 100% cvičení :)
With Love, Lima
Jídelníček
08.45 : malá kaiserka + plátek šunky, 1/2 rajčete
09.40 : malá kaiserka + plátek šunky, 1/2 rajčete
10.40 : banán
13.00 : 3 buchty
17.30 : vařený brambor se sýrem (NO HNUS)

Pohyb: nic


7th february - Tuesday

7. february 2012 at 20:12 Lima
Zdravím vás hubňulky,
jak pak se dneska dařilo? Mně rozhodně moc ne. Nebylo to nejlepší, neměla sem skoro žádný pohyb a jídelníček taky nic moc. Mám na zítra spoustu učení, nechce se mi. Nebyla sem ani s Miláčkem, chybí mi
Horší na tom je, že P. se zase ozval a začal se ke mně chovat jinak, líp. Už mi nenapíše jen stručně: Kdy příjdeš na "návštevu"? Poslední dobou mi říká, že sem jeho láska, že mně začal mít rád a že mám přijít jen tak si popovídat. Ale já to nudělám. Vím, že bych podvedla Miláčka. A to mu nemůžu udělat, po tom co pro mně dělá :)

Good Night Ladies, Lima

Jídelníček
07.30 : rohlík + 1/2 papriky
09.40 : banán
10.40 : jablko
13.00 : plátek masa + rýže
17:30 : fazolová polévka

Pohyb: 140 skoků přes švihadlo, 20 minut rýchlá chůze


Říkejte mi Lima

6. february 2012 at 23:21 Lima
Dobrý večer milé slečny,
Některé z vás mě už znají, jiné ne, ale po případě ráda spřátelím. Přestěhovala sem se ze svého starého blogu lima-for-ana.blog.cz, protože sem potřebovala nějakou změnu. Něco, co by mě nakoplo. Doufám, že s vaší pomocí a s pomocí tohoto blogu se mi konečně povede dosáhnout svůj vysněný cíl. Nebudu se vám už představovat, info o mně najdete po levé straně stránky a nebo na starém blogu. Jediné co můžu dodat...říkejte mi Lima :)

To je pro zatím všechno, když budete sledovat můj (dá se říct PRO ANA) blog, dozvíte se více o mém hubnutí, o mých radostech i prohrách. O mém životě.
Be Strong, Lima